Rolety rzymskie

To elegancka i efektowna zasłona na okno. Jest stosowana niemal w każdym pomieszczeniu. Dzięki możliwości zastosowania naturalnych tkanin jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych którzy lubią otaczać się naturą.

Rolety rzymskie charakteryzują się możliwością prania i czyszczenia. Tkaniny najczęściej są wykonane z włókien poliestrowych, ale jest również kilka rodzajów materiałów naturalnych z lnu i bawełny. Wszystkie tkaniny charakteryzują się wysoką jakością i zostały specjalnie przetestowane pod kątem zastosowania do rolet rzymskich i zasłon.

Rolety rzymskie z fiszbinami

Ten model rolety rzymskiej charakteryzuje się wszytymi w materiał poziomymi fiszbinami, które wymuszają regularne układanie się tkaniny podczas podnoszenia rolety. Roleta nabiera nowoczesnego wyglądu i sprawia że rolety rzymskie są uniwersalnymi zasłonami, które można stosować we wnętrzach o różnych stylach.

Rolety rzymskie z fiszbinami

 

Rolety rzymskie bez fiszbin

Zasłony rzymskie bez fiszbin są mniej popularne od modelu powyżej przedstawionego. Mają inny styl, nieuporządkowany, lepiej wyglądają we wnętrzach surowych. Brak fiszbin powoduje, że składają się gęściej (po podniesieniu do góry mniejszy jest pakiet) niż model z fiszbinami. Rolety rzymskie przedstawione na poniższym zdjęciu, są uszyte z tkaniny Linos (100% LEN) co jeszcze bardziej podkreśla naturalny styl zasłony.

Rolety rzymskie bez fiszbin

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, wyceną lub pomiarami prosimy o kontakt.