Zasłony

W naszej ofercie znajdują się również klasyczne zasłony. Ten rodzaj dekoracji okiennej nadal jest bardzo popularny, jednak sposób zawieszenia oraz upięcia materiału jest stale modyfikowany w zależności od panujących trendów w wyposażeniu wnętrz.

Fałdy (microflex)

Najpopularniejszy jest system z fałdą na taśmie Microflex. Jest to prosty model zasłony, dostępny w 3 wariantach.

I fałda – 180%

II fałdy – 200%

III fałdy – 240%

W zależności od końcowego efektu można wybrać zasłonę o niewielkiej ilości materiału – I fałda np. na firanę lub z II oraz  III fałdami gdzie tkaniny jest minimum 2 razy więcej.

Łatwy sposób demontażu zasłony do prania jest ogromnym atutem tego systemu. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji wysokości tkaniny bez konieczności ingerencji w tkaninę. Wystarczy przesunąć haczyk wyżej lub niżej i możemy zmienić wysokość zasłony o klika centymetrów.

Zasłona microflex

Wave

Nowy system zasłonowy, charakteryzuje się prostym nowoczesnym wyglądem. Jest łatwy w obsłudze tak jak zasłony z fałdami. W tym modelu można zastosować tkaniny wszystkich rodzajów przezroczyste, zasłonowe oraz zaciemniające.

Wave

System wave jest dostępny razem z szyną lub bez szyny. Jest montowany na szynie sufitowej. Obecnie wprowadzamy nowe karnisze ścienne przystosowane do tego systemu.

Koła

Zasłony na kołach nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Klasyczny styl, dobrze znany od lat pasuje do każdego rodzaju pomieszczeń. Sprawdza się w sypialni, pokoju czy gabinecie. Koła mogą mieć różne średnice oraz kolory nawiązujące do karnisza.

Kola

 

Tkaniny

W naszej ofercie znajdują się tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej. Zróżnicowana oferta daje możliwość dobrania odpowiedniej tkaniny pasującej do stylu wnętrza oraz jego przeznaczenia.  Posiadamy tkaniny:

  • przezroczyste – nadają się na nowoczesne firany, szeroki wybór różnych struktur, wzorów oraz kolorów.
  • zasłonowe – najszersza oferta tkanin gładkich oraz ze wzorami, wykonane z poliestrów oraz naturalnych włókien lnu oraz bawełny.
  • zaciemniające – często nazywane blackout w pełni zaciemniają nie dopuszczając do wnętrza promieni światła.

 

Wszystkie nasze zasłony są szyte na miarę według indywidualnego zamówienia.

Kontakt tel. 511 414 195

email: kontakt@woknie.pl