Zasłony zaciemniające

W upalne dni lata, a także wszędzie tam gdzie jest potrzebne skuteczne zacienienie można zastosować zasłony. Ważne by były wykonane z odpowiedniej tkaniny, takiej która wpuszcza niewiele światła dim-out lub całkowicie zasłania światło blackout.

Zasłony mają tę zaletę, że podczas gdy nie potrzebujemy mieć zasłoniętego okna, wisząca po bokach stanowi nadal dekorację wnętrza. Dopiero gdy zasłonimy okno uzyskujemy zaciemnienie.

W ofercie pojawiła się nowa tkanina zaciemniająca w 90% tzw. dim-out, nie jest to zasłona w pełni zaciemniająca, ale skutecznie blokuje promienie słoneczne. Stardust jest tkaniną jednobarwną, gładką z delikatnie widocznym splotem nici.

Jest matowa i ma uniwersalne zastosowanie. Praktycznie w każdym pomieszczeniu w salonie, pokoju dziecka, sali konferencyjnej lub w pokoju hotelowym. Można ją zastosować wszędzie tam gdzie ostre promienie słoneczne powodują szkody np. wyblakłe kolory na ubraniach.

Tkanina Stardust nadaje się na rolety rzymskie oraz na zasłony. Zasłony we wszystkich modelach na kołach, wave, szelkach oraz taśmie flex.

Wszystkich zainteresowanych chęcią zakupu prosimy o kontakt pod nr. telefonu 511 414 195.