Firany z taśmą wave

Jeśli urządzasz wnętrze w nowoczesnym stylu firany na taśmie wave to rewelacyjny pomysł na ocieplenie pomieszczenia . Prosta forma bez żadnych upiększeń jest minimalistyczna. Szyna sufitowa o niewielkich rozmiarach nie wymaga tworzenia dodatkowych osłon dla karnisza.

Wave to nowoczesny system w połączeniu ze specjalnie opatentowaną szyną sufitową stanowi bardzo wygodny w obsłudze zestaw. Firana przesuwa się płynnie, nie potrzeba już szarpać się z firaną.

System jest tak zaprojektowany, że daje sporo kombinacji pomiędzy długością fali, a jej głębokością. Można w ten sposób dobrać odpowiednie wartości tak aby firana wyglądała najlepiej. Trzeba pamiętać, że te wartości mają wpływ na zużycie tkaniny a tym samym na cenę. O tym warto porozmawiać z fachowcem podczas pomiarów lub projektantem wnętrz.

Warto pamiętać że zasłony i firany na taśmie wave wiszą poniżej szyny jest więc ona widoczna. W ofercie są dostępne szyny o różnym kształcie płaskie, kwadratowe i okrągłe. Można montować je do sufitu lub na specjalnych wspornikach do ściany.

Wave to świetne rozwiązanie do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz. Forma firan wave komponuje się z całością dokeracji takiego pomieszczenia dlatego jest to często wybierany sposób na dekorację okna.