Plisy

Plisy na okna w Poznaniu

Rolety choć bardzo popularne rozwiązanie do zasłaniania okna z wieloma zaletami ma również kilka wad. Częstym problemem jest otwieranie okna balkonowego na oścież. Kaseta z rolką materiału opiera się o ściankę wnęki kalecząc ją albo łamią się boczki kasety rolety. Niekiedy wadą staje się kształt kasety czy też jej ogólny wygląd, czasami sprawiający że okna wydają się mocno zabudowane i ciężkie w swoim wyglądzie. Łańcuszki plączą się lub zrywają. Można tego wszystkiego uniknąć stosując plisy.

Plisy mogą być świetną alternatywą dla rolet w kasetkach. Mają niewielkie rozmiary, wyglądają delikatnie i są bardziej funkcjonalne.

To rozwiązanie kryje w sobie znacznie większe możliwości niż tradycyjne rolety. Mocno rozbudowana paleta tkanin o różnej fakturze, przepuszczalności światła oraz bogatej kolorystyce pomaga w kreowaniu udanej dekoracji okien. Można zastosować nawet dwa różne materiały na jednej plisie i używać ich niezależnie od siebie.

W ofercie znajdują się tkaniny delikatne jak mgiełka. Mogą z powodzeniem przejąć funkcję tradycyjnej firanki. Tkaniny zasłonowe dają prywatność przy jednoczesnym dostępie światła, a tkaniny zaciemniające tzw. “blackout” chronią, sypialnie lub poddasza przed słońcem i nagrzewaniem się pomieszczenia.

Rewelacyjny system do okien o różnych kształtach

Okna o różnych kształtach są często największym problemem ich kształt i sposób osadzenia nie pozwalają na montaż tradycyjnych i znanych z szerokiej oferty rodzajów osłon okiennych. Plisy mają tą zaletę, że można zrobić różne kształty i zasłonić okna, które pozornie nie mają rozwiązania. Dodatkowym atutem plisy jest to, że te zasłony nawet na oknach o różnych kształtach często działają i można ich normalnie używać dozując wg własnych potrzeb ilość światła w pomieszczeniu.

Plisy na okna półokrągłe

Plisy na okna półokrągłe to jeden z przykładów okien o różnych kształtach. Plisa komponuje się rewelacyjnie. Dodatkowo świetnie się z innymi dodatkami używanymi do dekoracji okien.

System zasłon plisowanych jest tak zaprojektowany, że pasuje na okna proste, dachowe oraz takie o różnych kształtach tj. trójkąty, trapezy czy też półkola

Jeśli są Państwo zainteresowani plisami proszę o kontakt.

Tel. 511 414 195

emial: kontakt@woknie.pl