Rolety na duże okna

Duże okna wymagają specyficznych rozwiązań technicznych. Rolety i ich mechanizmy muszą wytrzymać większy ciężar materiału oraz zwiększoną siłę osoby obsługującej mechanizm. W niektórych przypadkach, gdy powierzchnia tkaniny przekroczy 5 metrów kwadratowych musi być zastosowany mechanizm elektryczny.

Większe mechanizmy to dłuższa żywotność rolety, a także lżejsza obsługa.

Mechanizmy są wykonane z materiałów o zwiększonej wytrzymałości w trzech rozmiarach dopasowanych do gabarytów rolety.

Nowoczesna zasłona

Rolety materiałowe to ponadczasowa zasłona, świetnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Dopełniają całości w pomieszczeniach minimalistycznych, a do tego potrafią być uzupełniającą dekoracją. W ofercie znajduje się bogata kolekcja tkanin o różnym przeznaczeniu od mieszkań po instytucje czy też pomieszczenia biurowe. Tkaniny nie wymagają czyszczenia czy też codziennej pielęgnacji. Materiały są specjalnie impregnowane co nadaje im sztywność, a także mają powłokę antystatyczną.

Duże rolety i zasłony

Zasłony lub firany świetnie komponują się z roletami o dużych gabarytach. Stanowią uzupełnienie i wprowadzają ciepła do wnętrza. To może być sypialnia albo pokój dziecka.

Przed podjęciem decyzji o wyborze rodzaju dekoracji okiennej warto prześledzić najnowsze trendy lub poradzić się specjalisty.

Zainteresowanych zakupem rolet proszę o kontakt tel. 511 414 195 lub kontakt@woknie.pl